Zobrazovací metody

Zobrazovací metodyKlinika je vybavena nejmodernějšími zobrazovacími metodami, mezi které patří digitální rentgen, digitální ultrazvuk a scintigrafická (gamma) kamera. Záznamy ze všech modalit jsou elektronicky archivovány v DICOM formátu v PACS systému, který zajišťuje akvizici, archivaci a distribuci

Digitální rentgen

Počítačová rentgenologie umožňuje okamžité zhodnocení snímků a výrazně lepší obrazovou kvalitu než tradiční rentgenologie. Také poskytuje možnost zvětšování, inverzi a další manipulace se snímky a tím jejich dokonalé vyhodnocení.

Scintigrafie

State-of-the-art nuclear scintigraphy (bone scan) technology has been invaluable for identifying bone problems, especially stress fractures, which x-rays cannot identify. Information is analyzed in a digital computerized format allowing for more in-depth study and diagnosis.

Ultrasonografie

Nabízíme vyšetření přístrojem nejvyšší třídy, který poskytuje dokonalé zobrazení měkkých tkání a povrchu kostí. Sondy s vysokým rozlišením umožňují kvalitnější vykreslení i velmi drobných lézí ve vazech a šlachách.

Offer the most advanced ultrasound technology The high resolution probes allow superior visualization of small tendon and ligament lesions, and they also aid in ultrasound guided injection of a variety of internal structures. This advanced equipment allows us to image deeper into the abdomen to evaluate organs such as the kidney, liver and heart. When imaging the heart, the availability of color flow doppler (copyright?) helps to monitor the directional flow of the blood.


Kde nás najdete

Vyhledávání

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář 

pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná